Strona główna » O firmie

O firmie

Firma Cool-Met to rodzinna firma - a my Jarek i Ula tworzymy ją wspólnie dla Państwa od 2014 roku.

Kontakt z klientem, przyjmowanie zamówień, wysyłka, a od niedawna również malowanie to domena Uli - jeżeli chcesz z nią porozmawiać bezpośrednio to zapraszamy do kontaktu telefonicznego 728427349 - na pewno pomoże, podpowie, a jak będzie chwila czasu to z przyjemnością porozmawia o naszym psiaku Kukim :)

Cięcie, spawanie, szlifowanie to domena Jarka. Pewnie z powodu hałasu na warsztacie nie uda Ci się do niego dodzwonić, ale możesz próbować: 791036667. Jeżeli Ci się uda to chętnie odpowie na pytania techniczne, doradzi, a także wykona dla Ciebie wizualizację 3D twojego pomysłu. 

Pracuje także z nami Mirek - przez jego ręce przechodzą wszystkie realizacje i zostają wypiaskowane - dzięki czemu są oczyszczone z tak zwanej zendry i zyskują idealną przyczepność pod farbę proszkową.

Wraz z Jarkiem na warsztacie spotkać można Ryśka oraz Mariusza - ich zadanie to przygotowywanie materiału do spawania, a także szlifowanie i wygładzanie spawów. 

Wszystkie elementy wykonywane są dla Państwa od początku do końca w naszej firmie, a każdy projekt traktujemy indywidualnie i z należytą starannością.
Przejdź do strony głównej
Oprogramowanie sklepu shopGold.pl
Korzystanie z tej witryny oznacza wyrażenie zgody na wykorzystanie plików cookies. Więcej informacji możesz znaleźć w naszej Polityce Cookies.
Nie pokazuj więcej tego komunikatu